Medya Merkezi

SSS

Bir Ticketmaster tanıtım metnine mi ihtiyacınız var?

Ticketmaster binlerce mekan, sanatçı, spor takımı, festival, gösteri sanatları merkezi ve tiyatro ile kurduğu resmi ortaklıklar üzerinden her yıl 30’dan fazla ülkede 500 milyon bilet işliyor. Ticketmaster, Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) canlı etkinlik organizasyon şirketinin bir parçasıdır.

Logo veya kurumsal materyallerimiz hakkında bilgiye mi ihtiyacınız var?

Şu adresi inceleyebilirsiniz:
https://www.biletix.com/visualmaterials/TURKIYE/tr

Global materyaller için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:
https://design.ticketmaster.com/

Bilet fiyatlarını kim belirliyor?

Bilet fiyatlarını etkinlik organizatörleri belirler.

Ticketmaster bir biletten ne kadar ücret alıyor?

Ticketmaster, standart bir bilet ücretinden herhangi bir kesinti yapmıyor. Bunun yerine, işletmemizin masraflarını karşılamak için, bilete eklenen ücretlerden bir oran alıyoruz. İzlemek istediğiniz etkinliklerin biletlerine daha hızlı, kolay ve güvenilir yollardan ulaşmanız için size alternatif kanallar sunuyoruz. Biletlerinizi, Biletix’in sunduğu alternatif satış kanallarından birisini tercih ederek alırsanız, size sunduğumuz hizmetin karşılığı olarak bilet fiyatına ilave bir hizmet bedeli ödersiniz. Bilet bedelinin üzerine eklediğimiz hizmet bedeli, organizatörlerle anlaşmalarımıza bağlı olarak etkinliklere göre değişiklik gösterebilir.

Sipariş bedeli neleri kapsıyor?

İnternet ve mobil uygulamalar üzerinden yapılan alışverişlerde, hizmet bedeline ek olarak, bilet sayısından bağımsız ve sadece işlem başına sabit bir sipariş bedeli alınır. Sipariş bedeli, müşterinin siparişinin alınması, biletlendirme sistemine işlenmesi, dijital biletlerin QR ve PDF olarak uygulanablir hale getirilmesi, kurye teslimatı ve/veya ana gişelerde yapılan bilet teslimatı için hazır hale getirilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Satış noktalarımızdan yapacağınız alımlarda, sipariş bedeli alınmamaktadır.

Bir etkinlik için kaç bilet satıldığını söyleyebilir misiniz?

Hayır, lütfen doğrudan etkinlik organizatörü ile iletişime geçin.

Biletlerimle ilgili bir sorun yaşıyorum, bu konuda basın ekibiniz bana yardımcı olabilir mi?

Basın ekibi biletleme ile ilgili sorunlarla ilgilenmiyor, lütfen müşteri hizmetleri ekibimize ulaşın, onlar size yardımcı olacaklardır.

Ticketmaster bir etkinlikle ilgili medyaya erişmemi sağlayabilir mi?

Hayır, lütfen doğrudan etkinlik organizatörü ile iletişime geçin.

Medya İletişim Bilgileri

Asya Pasifik

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Latin Amerika

Kuzey Amerika